LOGO

Raaberg PT Oü teenustevalik pakub nii era- kui äriklientidele palju võimalusi ja paindlikku teenindust oma elu ja tööruumide puhastamisel.

  • hoolduskoristus
- eluruumide ( korterite/majade ) koristus
- büroode, tootmise ja laoruumide koristus
Kontorite (jt ruumide) hoolduskoristus ehk teisisõnu igapäevane puhastus on lepinguline teenus, mille käigus meie puhastusteenindaja puhastab teie ruumid kokkulepitud ajal, mahus ja tingimustel. Puhastusteenindaja ülesandeks on hoida teie ruumid igapäevaselt puhtana. Teenus võib olla igapäevane, iganädalane kui ka igakuine, kuidas just parajagu teile vajalik on.
  • valvekoristus
Valvekoristus on nagu hoolduskoristuski igapäevane puhastus, mille käigus meie puhastusteenindaja puhastab teie ruumid kokkulepitud ajal, mahus ja tingimustel. Päevast valvekoristust teostame tavaliselt lisaks hoolduskoristusele sellistest ruumides, kus toimub inimeste tihe liikumine (nt. kaubanduskeskused, hotellid). Sellisel juhul viibib puhastusteenindaja objektil terve tööpäeva ning puhastab operatiivselt tekkinud mustuse.
  • kodukoristus
Pakume koduhooldusteenust, mis on suunatud kiire elurütmiga inimestele ning neile, kes hindavad aega, mille nad saavad veeta koos oma perega. Omame pikaajalist kogemust puhastusteenuste osutamisel. Teie kodu koristab alati üks ja sama kodukoristuse kogemusega puhastusteenindaja. Suhtume kodukoristusse keskmiselt suurema nõudlusega – vastutame siinkohal ka puhastusteenindajate usaldusväärsuse ja professionaalsuse eest. Meie kodukoristus on usaldusväärne, kvaliteetne ja keskkonnasõbralik.
  • eripuhastustööd
- akende pesemine;
- vaipkatete puhastamine;
- pehme- ja nahkmööbli puhastamine;
- kõvapõrandate hooldamine:
pvc- ja linoleumpõrandate süvapesu ja vahatamine;
puit- ja parkettpõrandate õlitamine;
kivi- ja betoonpõrandate süvapesu ja impregneerimine;
- suurpuhastus  ( ettevõtte ja eramu suurpuhastus );
- ehitus- ja remondijärgne suurpuhastus .